טיפולי המים מתקיימים בבריכה פרטית דקות נסיעה ממרכז תל אביב

טיפולי המים מתקיימים בבריכה פרטית דקות נסיעה ממרכז תל אביב

טיפולי מים

pazya_desktop_icon_2
איזון גוף נפש
טיפולי מים בסדרה זו מתאימים מאוד לאנשים הנמצאים בצמתי מפנה בחייהם או במצב של תמורות גופניות ורגשיות ומטרתם להציע תמיכה דרך המים המובילה לחיבור בין הגוף והנפש.  כאשר אדם נתמך במים חמימים עי מטפלת קשובה, הוא זוכה לחווית הכלה והגנה עמוקה המחברת אותו עם ביטחון ראשוני ושקט פנימי. 

המים עוטפים כל גוף בצורה מושלמת ומזמינים את האדם להניח ולנוח.  מתוך מנוחה זו, בהירות חדשה מאירה את דפוסיי חיינו, תובנות מופיעות ושחרור מתרחש בצורה טבעית וספונטנית המזכירה לנו את טבענו הגמיש והזורם.
 
טיפולים אלו מומלצים גם במקביל לטיפול פסיכולוגי, ויכולים לסייע בתחומים שונים: ללמוד להרפות, העצמת אמון, וויסות הצורך בשליטה, התגברות על חרדות מים, התמודדות עם חרדה, התמודדות עם מחלה כרונית, התפתחות אישית ולמידת העצמי, תמיכה בנשים בעת טיפולי פוריות, תמיכה בהתמודדות עם אובדן ועוד.
pazya_desktop_icon_3
סדרת טיפולים
סדרה בת 6 מפגשים לפחות, המאפשרת תהליך למידה וחקירה דרך המים בכדי לתמוך בהשגת המטרה הטיפולית.​  
תדירות המפגשים משתנה בהתאם לצורך, ברוב המקרים ניפגש אחת לשבועיים, במקרים מסוימים אחת לשבוע.
הסיפור שהמים מספרים נבנה ומעמיק בהמשכים וחושף רבדים ממפגש למפגש, התמסרות למסע מים כזה היא חווית למידה פנימית מרפאת ומרגשת.
pazya_desktop_icon_4
טיפול מתנה
מתנת טיפול איכותית ויוצאת דופן שתעניק חוויה עמוקה , מרגשת ומשחררת לאדם אהוב.
הטיפול יכלול את המיטב שיש לטכניקות המים השונות (וואטסו, ווטרדאנס וגישת הנוכחות FP) להציע, בהתאמה אישית לפי הבנתי וניסיוני הרב.
מעבר לחוויה של פינוק , שחרור ונועם, הטיפול מסייע, גם במפגש חד פעמי, להביא לאיזון בין הגוף והנפש ולחבר אדם אל רבדיו העמוקים. זו חוויה בלתי נשכחת ומתנה מיוחדת במינה .
pazya_desktop_icon_1
לפני ואחרי לידה
הריון ולידה-
מנסיוני, טיפול במים הוא הטיפול המושלם כמעט לכל אישה בהריון. הסביבה המימית תומכת הריון ברבדים גופניים ורגשיים ולאורך השנים טיפלתי באלפי נשים הרות.
במים, אנחה אותך בתירגול נשימה ואעזור לך לגלות את האופן בו גופך יודע להרפות, תנועות מדויקות של עיסוי הריון שהתאמתי במיוחד למים יסייעו לשחרר עומס בכל רבדי הגוף, הנפש והחשיבה. תוכלי לחוש בקלילות והגמישות לה את כמהה ולהתחבר ברובד נוסף לחוויה העוברית.  זו חוויה מקסימה ומרגשת שרוב הנשים מתארות כדבר שהוא מעבר למילים.
 
ניתן לבוא לטיפול אחרי סיום הטריימסטר הראשון ועד רגע לפני הלידה. הבריכה נעימה ונקיה מאוד וטמפרטורת המים (טמפ׳ גוף) בטוחה לך ולעובר, אני ממליצה מאוד לבקר אותי בשבועות לקראת הלידה. מניסיון מטופלותיי, חווית המפגש ליוותה אותן כמשאב משמעותי גם בחדר הלידה. 

הטיפול יכול להיות מתנה לחוויה חד פעמית נפלאה או כליווי לאורך ההריון בסדרת טיפולים.

טיפול מים אחרי לידה
חווית הלידה מותירה חותם משמעותי על הגוף ועל הנפש, המעבר אל האמהות מלווה במחסור בשינה ובתהפוכות רגשיות והורמונליות רבות. הטיפול שאני מציעה לנשים לאחר לידה מאפשר הקשבה עדינה לצרכי הגוף הרגיש, במעטפת המים החמימים המאפשרים חוויה עמוקה של הכלה ו care taking. תוכלי לנוח בחיקם עמוקות ,להרפות מהעומס, ולחשוף מחדש את דרכך לאיזון.

 
 

איפה מתקיימים הטיפולי מים?

הטיפול מתקיים בבריכה פרטית ושקטה דקות נסיעה ממרכז תל אביב. הבריכה, מקורה ומחוממת ובנויה בתוך גן יפהפה עשיר בצמחייה ועצים.
חלל הבריכה מרגש ביופיו הפשוט,  הכל בנוי בעבודת יד מחומרים טבעיים באוירה של מקום שהוא מחוץ לזמן. 
הבריכה אקולוגית ומימיה מטוהרים באמצעות אוזון הידוע בסגולותיו לחיטוי וריפוי. מי הבריכה מחוממים לטמפרטורת גוף נעימה (כ 35.5 מעלות), המאפשרת רגיעה מיידית של הגוף. הטיפול במים ניתן לך בפרטיות והבריכה כולה עומדת לרשותך. 
 
במתחם הבריכה עצמו מקלחת נעימה ושירותים . 
אחרי הטיפול, אשלח אותך לנוח בגינה עם כוס תה ואני ממליצה לך לאפשר כרבע שעה מנוחה והתקרקעות בפינת הישיבה הפסטורלית בחוץ, בין העצים, לפני החזרה החוצה לעולם , לכביש ולטלפון.
 
טיפול במים

כוח הריפוי של המים

מראשית קיומנו ברחם היינו עטופים במים, שם נבנה הגוף שלנו, תא אחר תא, עטוף מים חמימים. 
כאשר אנו שוהים במים בטמפרטורת גוף, צפים ונתמכים בזרועות מטפלת קשובה הדואגת לכל צרכינו, לאט ובהדרגה אנו שבים אל אותו מקום ראשוני בו כל מה שאנו זקוקים לו נמצא כאן, עכשיו ובתוכנו.
מתוך המקום הזה, באופן לגמרי טבעי, המים, בחסדם, ממוססים לאט ובמתיקות גם את הדפוסים הנוקשים ביותר שלנו, טבעם הזורם משקף לנו את האופן בו הכל גמיש, הכל משתנה ללא הרף, הכל כבר בתנועה ואפשר להרפות.

צלילות ובהירות המים משקפים לנו כמו מראה את הדבר בנו שצמא להיראות ולקבל חיים, אולי זה רגש שלא קיבל מקום או תנועה אנרגטית שלא זכתה להשלים את מסלולה.
המים, המקבלים תמיד את צורת הכלי בו הם מוכלים, מאפשרים מרחב של קבלה שאינה תלויה בדבר,  בעדנה ובחום, הם עוטפים את כאבינו הגופניים והרגשיים, מזמינים אותנו להרפות וללא שיפוט מורים לנו את הדרך.
טיפול במים
מטופלים במים כותבים:
צרו איתי קשר

פזית פוקס: 8886182 052

מייל: fpfpazya@gmail.com