טיפולי המים מתקיימים בבריכה פרטית דקות נסיעה ממרכז תל אביב

טיפולי המים מתקיימים בבריכה פרטית דקות נסיעה ממרכז תל אביב

אודותיי

שמי פזית פוקס, ובמים אני פזיה. ב-15 השנים האחרונות אני מטפלת במים, מכשירה מטפלי מים, ומייסדת שיטת Fluid Presence™ בישראל.

אני מלווה תהליכים אישיים במים למבקשים תהליכי צמיחה אישית, וגם למי שמתמודדים עם מגוון נושאים כגון אמון, שחרור שליטה, תהליכי הריון ופיריון, משברי חיים, התמודדות עם מחלה ועוד.

הטיפול במים בנוי משיחה ומגע בסביבה המרפאת של המים.

נולדתי להורים חירשים, ושפת הסימנים היא שפתי הראשונה. בזכותה למדתי להקשיב למה שמספר הגוף, בשקט וללא מלים. גדלתי במציאות שדרשה ממני לתווך בין הוריי לבין העולם. שם גם נולדה התשוקה לחופש ולמרחבים. כשהשתחררתי מהצבא, יצאתי למסע בעולם שבמהלכו למדתי ועבדתי בהודו, בניו יורק ובהוואי במשך שבע שנים.

בת 25 הגעתי לאורוויל, ולגמרי במקרה, ולראשונה בחיי, קיבלתי טיפול במים. החוויה הייתה בלתי נשכחת: כל כובד החיים נעלם באחת, זרמים של אושר בערו בי, נמתחתי, צחקתי והתענגתי, לא ידעתי שהגוף שלי יכול להיות בית לכל כך הרבה שמחה. ברגעים שהייתי מתחת למים הרגשתי מעורסלת בחיקו של אלוהים, הייתי כל מה שהוא מעבר למלים.

ידעתי שאני חייבת להעניק זאת לאנשים אחרים. המים סחפו אותי אליהם.

בת 27 פגשתי בהוואי את שנטם, אחת המורות המובילות והמוערכות בתחום המים בעולם, וידעתי שזו מי שאני רוצה להיות כשאהיה גדולה. 

ב-15 השנים האחרונות זכיתי לטפל באלפי אנשים, ללמד בעשרות קורסים והכשרות מקצועיות במגוון מתודות לטיפול במים – וואטסו, ווטרדאנס ודולפין-דאנס. עם השנים והניסיון, ומתוך המחקר האישי, התקרבתי יותר ויותר לכיוון Fluid Presence™ֿ, שאני רואה בה את הגישה הבשלה, ההוליסטית, העמוקה והמאפשרת מפגש מלא של אדם על כל רבדיו במרחב החומל של המים. זכיתי להכשרה אישית של הגישה הזו אצל שנטם.

אני מתרגשת יום אחר יום מנסים קטנים וגדולים ומחוכמת המים.

שמי פזית פוקס, במים מכונה פזיה. אני מטפלת במים ב-15 השנים האחרונות, מכשירה מטפלי מים, ומייסדת שיטת Fluid Presence™ בישראל.

מלווה תהליכים אישיים במים למבקשים תהליכי צמיחה אישית, וגם למתמודדים עם מגוון נושאים כגון אמון, שחרור שליטה, תהליכי הריון ופיריון, משברי חיים, התמודדות עם מחלה ועוד.

הטיפול במים בנוי משיחה ומגע בסביבה המרפאת של המים.

נולדתי להורים חרשים ושפת הסימנים היא שפתי הראשונה. למדתי בזכותה להקשיב למה שמספר הגוף בשקט וללא מילים. גדלתי במציאות שדרשה ממני לתווך בין הורי לבין העולם. שם גם נולדה התשוקה לחופש ולמרחבים. כשהשתחררתי מהצבא, יצאתי למסע בעולם במהלכו למדתי ועבדתי בהודו, בניו יורק ובהוואי במשך 7 שנים.

בת 25 הגעתי לאורוויל ולגמרי במקרה קיבלתי טיפול במים לראשונה בחיי. זו היתה חוויה בלתי נשכחת: כל כובד החיים נעלם באחת, זרמים של אושר בערו בי, נמתחתי, צחקתי והתענגתי, לא ידעתי  שהגוף שלי יכול להיות בית לכל כך הרבה שמחה. ברגעים שהייתי מתחת למים הרגשתי מעורסלת בחיקו של אלוהים, הייתי כל מה שהוא מעבר למילים.

טיפול במים
טיפול במים

 

ידעתי שאני חייבת להעניק זאת לאנשים אחרים.

בת 27 פגשתי בהוואי את שנטם, אחת המורות המובילות והמוערכות בתחום המים בעולם,  וידעתי שזו מי שאני רוצה להיות כשאהיה גדולה. המים סחפו אותי אליהם.

ב-15 השנים האחרונות זכיתי לטפל באלפי אנשים, ללמד בעשרות קורסים והכשרות מקצועיות במיגוון מתודות לטיפול במים – וואטסו, ווטרדאנס ודולפין-דאנס. עם השנים והנסיון, ומתוך המחקר האישי, התקרבתי יותר ויותר לכיוון ה Fluid Presence™ שהיא בעיני הגישה הבשלה, ההוליסטית, העמוקה ומאפשרת מפגש מלא של אדם עם כל רבדיו במרחב החומל של המים. זכיתי להכשרה אישית אצל המטפלת והמורה המובילה בעולם, שנטם. אני מתרגשת יום אחר יום מניסים קטנים וגדולים ומחכמת המים.

הנסיון שלי בארץ ובעולם

מטפלת במים

15 שנים כמטפלת מים במגוון שיטות וגישות.

מכשירה מטפלי מים

הכשרת מטפלי מים בישראל, ארה"ב, הודו ואירופה.

מלווה מטפלי מים

ליווי מטפלי מים בהדרכה והתפתחות מקצועית בישראל ובעולם.

ההכשרות שלי

צרו איתי קשר

פזית פוקס: 8886182 052

מייל: fpfpazya@gmail.com