מטפלת במים    English

 

 

טיפול מים מתנה לאדם יקר

מתנת טיפול איכותית ויוצאת דופן שתעניק חווית שחרור, פינוק והתמסרות לאדם אהוב. הטיפול יכלול את המיטב שיש לוואטסו ולווטרדאנס להציע בהתאמה אישית למטופל.

"אני מוצאת את עצמי ממליצה על פזית לכל האנשים שאני הכי אוהבת, וכשאני מעודדת אותם ללכת אליה, אני מרגישה שאני מעניקה להם מתנה מתוקה ונדירה. "
נועה

לקריאת משוב של מטופלים במים נוספים

לתחילת הדף

 

טיפול מים לסובלים מכאבים וממתח

טיפול במים מועיל מאוד לסובלים מכאבים כרוניים, במיוחד לכאבי גב ופרקים, מיגרנות ובעיות בשינה. הטיפול שם דגש על שחרור מתח מצטבר ממערכות הגוף, גורם להורדת הלחץ מהחוליות ולריכוך והרפיית מערכות השרירים והמפרקים. הפעלת מערכת העצבים הפאראסימפטטית בגוף תוביל לרגיעה עמוקה ולהפגת כאבים פיזיים הנובעים ממתח ועייפות מצטברים.

לתחילת הדף

 

טיפול מים לנשים בהריון

לחץ לקריאה על טיפול מים לנשים בהריון

לתחילת הדף

 

טיפול מים אחרי לידה

 

לסרטון הדגמה טיפול מים לאישה בהריון  לסרטון הדגמה טיפול מים לאישה בהריון

לקריאת המכתב של נועה מטופלת מים בהריון

לתחילת הדף

 

טיפול מים לתמיכה בתהליך רגשי

כמה מילים אישיות ממני: כאשר אני מקבלת טיפול מים טוב אני מרגישה שאני נכנסת אל חדר הבקרה של הנשמה שלי, שם, בלי מילים, אני "מנקה שולחן", משחררת מה שחוסם כואב ומיותר , בהירות חדשה ממלאת אותי ואני נזכרת שוב ושוב במקור הכוח הנפלא המניע את חיי. כאשר הגוף שלי מדבר בלי מילים, רגשות וזכרונות, חולפים בי כמו בסרט ומשתחררים אל המים, לעיתים עולה בת קול, דמעה או צחוק, ההקשבה לכל נשימה וניואנס בגופי מחזירים אותי אל המקור הראשוני שאני, גופנפש עטוף ונאהב. זו התמסרות שפותחת דלת לאופטימיות ותחושת ניקיון פנימית. אני יוצאת מהמים והחוויה העמוקה שעברתי תלווה אותי גם מחוצה להם, וללא מילים שינוי נרקם.

טיפולי מים בסדרה זו מתאימים מאוד לאנשים הנמצאים במצב של תמורות ותהפוכות נפשיות או בנקודות מפנה בחיים ואפקטיבים מאוד גם לצד טיפול פסיכולוגי, הם מציעים סיוע יעיל בנושאים מגוונים כמו שחרור שליטה, העצמת אמון, חרדות מים, תמיכה בעת טיפולי פיריון, התמודדות עם מחלה, התמודדות עם טראומה ועוד לקריאת המכתב של שירי בנוגע לחרדות

נושא יקר לליבי - בשנים האחרונות אני מטפלת באופן רציף במספר נפגעי פוסט טראומה PTSD ממערכת הביטחון אשר מדווחים כי לטיפול במים יש השפעה אדירה על איכות חייהם. בימים אלו הושלם מחקר פורץ דרך על השפעת טיפול פאסיבי במים לנפגעי פוסט טראומה מטעם wave academy ואוניברסיטת ג'ון הופקינס בארה"ב, זכיתי להצטרף לפרויקט יחודי זה כיועצת ל wave academy בפעילותה למען נפגעי טראומה ובני משפחותיהם.

לסרטון הדגמה טיפול מים לאישה בהריון  לצפיה בסרטון הסבר

לתחילת הדף

 

טיפול מים לעוברים תהליך רוחני

בתקופה האחרונה זכיתי לטפל מספר פעמים בנזיר בודהיסטי, בתום הטיפול הראשון אמר לי הנזיר - "אנשים רבים באים אלי כדי שאלמד אותם מדיטציה, הייתי רוצה שהם יבואו קודם אלייך לטיפול מים מכיוון שכך הגוף שלהם יידע עמוק ברמת התא ממש מהי מדיטציה, משם דרכם תהיה הרבה יותר קלה."

השילוב בין תרגול נשימה לשקט העוטף של המים מאפשר לך להתכנס פנימה ,להתנתק בקלילות ממרוץ המחשבה היומיומי ולצלול אל מעמקי הוויתך. זמן זה של שהיה במצב מדיטטיבי עמוק, יוביל אותך כמו בסרט בין צבעים, תחושות, רגשות ותובנות, המסע שלנו מוביל אותך למהות הוויתך שהיא חובקת וכוללת כל.

"כמי שמתאמנת שנים ארוכות בישיבות מדיטציה - פעמים רבות בתחושה של מאמץ ותסכול - הייתי המומה מהקלות והמהירות שבהן נכנסתי למצב עמוק של רוגע, שנשאר איתי בשעות ובימים שאחרי הטיפול"
נועה

לקריאת משוב של מטופלים במים נוספים

לתחילת הדף